21 жовтня 2017 року у м.Миколаївi, у спорт клубі SEPTEM FITNESS вiдбудуться змагання «WARRIOR LEGEND» (Військовий легенда). Це змагання з загальних видів спорту серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку. Ці хоробрі люди служили країні та захищали наш спокій, тепер прийшов час висловити їм нашу підтримку.

Мета цих змагань це залучення максимальної кiлькостi поранених вiйськовослужбовцiв, аби через спорт сприяти скорiшому одужанню, поверненню втрачених функцiй тощо. Спортивна реабiлiтаця допомагає вiдновитися у суспiльствi вiйськовослужбовцю який пройшов пекло цiєї вiйни. Разом iз своiми побратимами займаючись спортом, досягаючи певних результатiв, нашi воїни показують дух нескореностi, незламностi, волю до перемоги, перемоги у цiй вiйнi, i перемоги над самим собою. Спорт це найсильнiша реабiлiтацiя, а змагання це найкраща мотивацiя реалiзовувати себе у суcпiльствi.

Septem Fitness з радістю погодився провести змагання на своїй базі. На базі цього клубу тренується група інвалідів АТО. У минулому році більшість збірної команди Миколаїва проводили підготовку на змагання Invictus Games саме в цьому клубі. Завдяки індивідуальним та груповим заняттям, наша команда показала достойні результати.

Змагання WARRIOR LEGEND будуть проходити у схожому форматі. Там будуть такі спортивні дисципліни, як: Crossfit, веслування на тренажері, жим лежачи, та гирьовий спринт. Спортсмени будуть боротися за призовий фонд. Всі дисципліни будуть поділені на катeгорії згідно травм та інвалідності спортсменів.

Це буде боротьба у якій кожний учасник вже є переможцем, переможцем над самим собою. Пройшовши пекло війни, отримавши травми та інвалідність, воїни продовжують жити повним життям, займаючись спортом,створюють свою священну історію, свою легенду. «WARRIOR LEGEND»!